Forum My Fantasy Online


#1 2011-11-30 17:39:01

Leito

Junior Gramh

Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 6
Punktów :   

Wszystko o oldzie

Zaczynamy gra w pierwszym mieście o nazwie : "Eternia" tu wbijamy 5 lvl ja oczywiście polecam wladować po 10 w wite i inte gdyż wtedy nie bendziemy mieli problemu z dojściem do nastepnego miasta. Hmmm powiedziałem następnego miasta ?? chyba tak ... dziwne . Czemu? bo możemy iśc do 2 miast odrazy "Eliar" lub "Albrok". Łatwiej będzie nam dojść do "Eliar" gdy potwory są słabsze . Kupujemy wienc eq w "Eliar" (Zbroje i tarcze) i idziem do "Albrok" tutaj mamy dylemat wbić 10lvl tu czy pod "Eliar" w każdym bądz wbijamy + 10lvl (ładujcie dużo w szybkość bo na bossie nie wyrobicie). Gdy mamy + 10lvl najlepiej 12 to idziemy dalej do "Devos". Standardowo kupujemy eq ,ale tutaj jest coś ciekawego w zakładce gemy . Tu wbijamy 16-20lvl i idziemy do "Nordia". Pewnie zastanawiacie się dlaczego od 16-20lvl dopiero... O to i odpowiedź jest potwór który używa mixtury lvl 2 chyba i ciężko go ubić. Gdy dojdziemy do "Nordia" to czeka nas długa droga do "Kurthus". I tu pojawia się następne pytanie dlaczego długa droga? Co prawda daleko nie jest ale atakuje nas mag Nekromanta uuUuuU . Jak jakimś cudem dojdziem do "Kurthus" to powiedzie najpierw "o lol udało mi się" później spróbojecie przejść do "oasis" gdzie każdy potwór ma was na hita (góra 2) i powiedzie "o maj gad ja nie przejde" a ja wam wtedy powiem wbijcie 25lvl dużo speeda z minimum 70 i spróbojcie podejść od strony miasta "Albrok". I następne pytanie dlaczego od "Albrok"? Dlatego że potwory są słabsze nie ma Malboro i innych dziadostw. Są tylko Magowie i Wojownicy i Duchy i nie wiem co jeszcze ,ale wiem ,że są słabsze i łatwiej przejść. Teraz najgorzej prawie rozmawiamy z magiem klikamy ostatnie i któreś tam ...(będzie na dole w "Questy"). Zbieramy 500k i idziemy do Drwala który weźmie nas do "Azarad" (jeżeli padniemy to 2 raz za darmo możemy (takie pocieszenie)). Dochodzimy do "Azarad" i mamy najlepsze eq w pewnym sensie... Teraz tylko jak dojść do następnego miasta?! Więc rozmawiamy z Marynarzem i musimy walczyć z jego pupilkiem oto co musimy mieć żeby wygrać (210 speeda 400 obr. magicznej 400obr. fizycznej) gdy to juz mamy bierzemy go co ture i nie weźmie nas na hita. Teraz płyniemy z Marynarzem do "Balis"... Dalej napisze jak dojde do Folhord...





                                                                                       Opis każdego miasta

                                                                                                Eternia
Uzbrojenie jakie znajdziemy to

Szmaciana czapka
Szmaciane rękawice
Szmaciany kaftan
Szmaciane buty
Miecz z brązu
Drewniana tarcza

Przedmioty jakie znajdziemy to

Mikstura życia Lv1
Mikstura many Lv1

Gemy jakie znajdziemy to

Pocisk magiczny
Lekkie leczenie

                                                                                         Eliar

Uzbrojenie jakie znajdziemy to

Skórzana czapka
Skórzane rękawice
Skórzany kaftan
Skórzane buty
Drewniania laska
Miecz z żelaza
Tarcza z brązu
Pierścień szczęścia

Gemy i Przedmioty takie same jak w Eterni

                                                                                    Albrok

Tutaj znajdziemy tylko inne przedmioty

Mikstura życia i manny lv2

                                                                                   Devos

Przedmioty takie same jak w Albrok

Uzbroje jakie tutaj znajdziemy to:

Żelazny hełm
Żelazne rękawice
Żelazna zbroja
Żelazne buty
Żelazna laska
Stalowy miecz
Żelazna tarcza
Pierścien maga

Gemy jakie znajdziemy tutaj to

HP Plus   
MP Plus   
Ogień   
Lodowy pocisk   

                                                                               Nordia

Przedmiot pojawił się nowy

Mikstura życia i manny lv3

Uzbrojenie jakie tutaj znajdziemy to

Miedziany hełm   
Miedziane rękawice   
Miedziana zbroja   
Miedziane buty   
Miedziana laska   
Miedziany miecz   
Miedziana tarcza   
Pierścień szybkości

Gemy takie same jak w Devos

                                                                            Kurthus

DOKOŃCZE JUTRO BO NIE MAM SIŁY

Ostatnio edytowany przez Leito (2011-11-30 17:39:42)

Offline

 

#2 2011-12-18 23:00:11

 Wes

Wodzu

5770972
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: Wszystko o oldzie

Dynamicznie to wszystko opisujesz ;D chyba zagram sobie w Old'a. )


Wu do eS SALUT !

Offline

 
Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 - Forum Rules


Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 Rules
Forum Rules
In order to proceed, you must agree with the following rules:

Forum Rules

Registration to this forum is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Register' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.

Although the administrators and moderators of Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 will attempt to keep all objectionable messages off this forum, it is impossible for us to review all messages. All messages express the views of the author, and neither the owners of Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4, nor Jelsoft Enterprises Ltd. (developers of vBulletin) will be held responsible for the content of any message.

By agreeing to these rules, you warrant that you will not post any messages that are obscene, vulgar, sexually-oriented, hateful, threatening, or otherwise violative of any laws.

The owners of Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 reserve the right to remove, edit, move or close any thread for any reason.




Powered by vBulletin® Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewóz osób Piła Odżywki fitness authority Klimatyzacja samochodowa Poznań